hakkimizda

Ailecek çıktık biz bu yola... Bir aktar dükkanı açsak mı diyerek başladık ve araştırdıkça bitkisel ürünlerin çok daha geniş bir kitleye ulaştırılmasının gerektiğinin farkına vardık.

Dünyanın en zengin bitki florasına sahip ülkelerden birisi olan ülkemiz insanlarının bu bitkilerden çok az miktarda yararlanıyor olması bizim çıkış noktamız oldu. Hedefimiz, bitkisel ürünlerle ilgili müşterilerimizi bilinçlendirmek ve insanların yaşam kalitelerini yükselterek bu ürünleri günlük hayatlarının bir parçası haline getirmektir. Çevreye duyarlı ve bilimsel verilere uygun bir şekilde hareket etmek her zaman önceliğimiz olacaktır. Doğanın mucizevi bitkilerinin hem ülkemizde hem de yurtdışında insanların hizmetine sunulması düşüncesi ile uzun soluklu bir yola çıkmış bulunuyoruz.

Her satmış olduğumuz ürünü, müşterilerimizi memnun edecek ve onların yaşam kalitesini yükseltecek bir fırsat olarak görüyoruz. Dolayısıyla, her alışverişinizde büyük küçük demeden herkese eşit olarak hizmet etme felsefesiyle hareket ediyoruz. Bizim için önemli olan; sizlerle bir ekip olarak çalışarak müşteri ihtiyaçlarını önde tutmak ve sitemizi olabildiğince kullanışlı hale getirmektir. Bu bağlamda, sizden gelecek değerli yorumlarla sitemizi daha yüksek seviyelere taşıyabileceğız.

Sizlere en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde hizmet etmek için burdayız.

Vizyon
İnsanların memnuniyetini ve sağlıklı yaşamını ön planda tutan, daha sağlıklı ve huzurlu bir dünya için mücadele eden, kalitesinden/hizmetlerinden hiçbir ödün vermeyerek müşterilerin tam güvenini kazanan, müşteri memnuniyetine daima önem veren ve ülkemizde üretilen ürünleri ihraç ederek ülkemize katma değer kazandıran uluslararası bir marka yaratmak. Bütün bunları çevre bilincine sahip, insana yatırım yaparak ve müşterilerimizin menfaatlarını ön planda tutarak yapmaktır.

Misyon
Müşterilerimize ekonomik, doğal ve organik ürünleri sunmak, çok geniş yelpazedeki insanlara ulaşıp onlara kaliteli bir hizmet sunmak. Müşterilerimizin üstün yaşam kaliteli bir hayat sürmelerine yardımcı olmak. Tüm hizmetlerimizi çevre duyarlılığı ile yapmak. İhracat yaparak ülkemize ve insanlarımıza katkıda bulunmak.